O NAMA

Srednjoškolsko obrazovanje muške mladeži s teškoćama u razvoju - školovanje u trajanju od 3 godine za pomoćna zanimanja. Praktična i teoretska nastava provodi se od ponedjeljka do petka, u krugu ustanove. Teoretsku nastavu provode profesori defektolozi i tehnolozi za određena zanimanja, a praktičnu nastavu provode profesori defektolozi i stručni učitelji. Po završetku obrazovanja učenici stječu pomoćna zanimanja (niža stručna sprema), i to: pomoćni autolimar, pomoćni autolakirer, pomoćni soboslikar-ličilac, pomoćni vrtlar, pomoćni bravar i pomoćni kuhar-slastičar.

Osnovno obrazovanje odraslih - od navršene 15-te godine života, provodi se uz stručnu pomoć i podršku profesora defektologa u  prostorijama škole u krugu ustanove. Nastava se održava za niže i više razrede osnovne škole, po posebnom programu. Po završetku  8. razreda osnovne škole, moguće je nastaviti školovanje za gore navedena zanimanja.

Učionica hrvatskog jezika

U

Učionica matematike

Kaktusi u učionici tehnologije zanimanja  ( vrtlari )